Musclepharm Combat %100 Whey 2269 Gr

Yeni ürün

Kapıda Ödemeli Ücretsiz Kargo!

Daha Fazla Detaylar

259,00 TL

- +

 
Daha Fazla Bilgi

Musclepharm Combat %100 Whey 2269 Gr Nedir? 


Combat 100% Whey az yağlı, düşük sodyumlu, ve karbonhidratlı, yüksek protein oranına sahip, mükemmel tatta üretilmiş protein gıda takviyesidir. Combat 100% Whey, hızlı sindirilebilen en verimli ve en temiz protein kaynaklarını bir arada suna: Whey Protein İzolatı ve Whey protein Konsantresi. 9 temel amino asidin tüm amino asit profilini içeren yapısı sayesinde kaslara gerekli besinin taşınmasında rol oynar.

Dikkat - Olası Yan Etkiler:
Bu üründeki aktif bileşenlerin homojen karışımı ve doz başına etkinliği sağlamak için haftalık olarak kutuyu çalkalamanız önerilir. Ağırlıkça değil, hacimce paketlenir. Satın almış olduğunuz ürünlerdeki kapak çevresindeki koruma bandı kırılmış veya eksikse kullanmayın. Isıya, ışığa veya havaya maruz kalması aromayı etkileyebilir; Bu nedenle doğrudan ışığa veya ısıya maruz bırakmayın ve serin ve karanlık bir yerde saklayın. Kullanımda değilken kapalı tutun.

Kullanım

1 Servis (1 ölçek) Combat Whey protein 200-450 ml sıvı ile karıştırılarak hazırlanır. Shaker ile 10-15 sn çalkalamak homojen karışım için yeterlidir.
Püf Noktalar: Ürün Amerika'da 3 farklı aroma ile üretilmektedir Türkiye'ye ilk defa 2016 yılında çikolata ve kurabiye aromalı olarak ithal edilmiştir. Eklenen sıvı miktarı damak tadına göre ayarlanabilir. Su, süt ya da tercih edilen meyve suyu ile birlikte kullanılabilir.

 
Bilgi Kartı
Marka Musclepharm
Servis Miktarı 33 GR
Servis Sayısı 68
Tek Servis Fiyatı 3,81 TL
 
DAHA FAZLA

aynı kategoride bulunan diğer 12 ürün:

Menü